Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好很好很好很好啦啊
顏色: 杏色
Price: HK$9.00
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| 高度 | 0.3 cm |
| 長度 | 11.8 cm |
| 寬度 | 7.9 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260226131671606687669 |
Overall Rating: 4.46/5
Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好很好很好很好啦啊
顏色: 杏色
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
顏色: 黑色
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very great like the photo
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: 6***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great product fast delivery
顏色: 杏色