Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it
顏色: 間色
Price: HK$116.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2405242652471421 |
Author: r***3
Date:
Review: I love it
顏色: 間色
Author: j***1
Date:
Review: Easy to wear: so easy .. love the comb attachment on the inside... the highlights is nice and bright I love the blending with the brown and the hair is super soft .
顏色: 間色
Author: a***z
Date:
Review: nice and i love it
顏色: 間色
Author: s***0
Date:
Review: it's really nice ❤️❤️❤️❤️
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.