Author: n***m
Date:
Review: This wig is giving 🥰🥰🥰🥰🥰absolutely beautiful. I loveeeeeee it
顏色: SNatural
Price: HK$529.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Kinky Curly |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 120 g |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| 長度 | 20.32 cm |
| SKU | sb2311017312394230 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3422460 people said the quality is very good!
Author: n***m
Date:
Review: This wig is giving 🥰🥰🥰🥰🥰absolutely beautiful. I loveeeeeee it
顏色: SNatural
Author: N***a
Date:
Review: I am really in love with this transparent lace fluffy Afro kinky curly wig . It’s easy to wear and looks like my own hair . Do recommend it, you won’t regret buying this Afro wig 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
顏色: SNatural
Author: L***l
Date:
Review: It doesn’t look human hair though it is nice
顏色: SNatural
Author: s***4
Date:
Review: Value for money: it very beautiful 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.