Author: O***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow shein thanks shein
顏色: 黑色
Price: HK$111.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2306213109678321 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: O***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow shein thanks shein
顏色: 黑色
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really nice
顏色: 黑色
Author: c***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing amazing amazing 😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色
Author: r***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's easy to wear and comfortable to wear and I am also happy with my purchase
顏色: 黑色