Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這價格沒什麼好嫌的,品質還可以
顏色: 彩色
Price: HK$116.00
| Composition | 100% Acrylic |
| Material | Pu |
| Color | Black |
| Type | Manicure Hand Rests |
| Filling | Polyester |
| 長度 | 29 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 16.5 cm |
| SKU | sb25022111674468427 |
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這價格沒什麼好嫌的,品質還可以
顏色: 彩色
Author: h***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: THE FOAMMMM ISSSS FLUFFYYYY ITS NOT HARDDD AND ITSSS COMFYYYY THANKIEEE SO MUCHIE😍😍😍
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good size and nice feel
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: k***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This hand rest is a great addition to a nail salon setup. It is comfortable and provides proper support for the client’s hand, making nail services easier and more relaxing.
顏色: 彩色 | 1 photo(s)