Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooooooooooood
顏色: 彩色
Price: HK$16.00
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260106135316433805697 |
Author: b***e
Date:
Review: Goooooooooooooooooood
顏色: 彩色
Author: s***o
Date:
Review: ボールペンでたくさん線引いた感じ。もっと布感があるかと思ったけどそうでもなかった
顏色: 彩色
Author: m***i
Date:
Review: ネイルシールはなんぼあってもいいので!
顏色: 彩色
Author: g***a
Date:
Review: 重ねて使ったら、とてもかわゆいと思います!こういうのはなかなか売っていないので好きです!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.