Author: p***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fácil uso
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Price: HK$17.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| SKU | sb251216112078710221045 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: p***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fácil uso
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: 1***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cute tattoos will definitely buy again
顏色: 黑色
Author: n***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色
Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: יפה מאוד נחמדדדדדדדסד
顏色: 黑色