Price: HK$1,024.00
| Display Size | 6.56" |
| Color | Blue |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Model | Xgody X36 |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw2412065803016174 |