Author: F***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ตรงปก สะดวกต่อการใช้งาน
顏色: Black-brown | 1 photo(s)
Price: HK$137.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 195 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260111134941106676613 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: F***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ตรงปก สะดวกต่อการใช้งาน
顏色: Black-brown | 1 photo(s)
Author: P***T
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ผ้าดีใส่สบาย เหมาะกับอากาศบ้านเรา ราคาดีงาม ช่วงนี้ของส่งช้าหน่อย แต่คุ้มค่า
顏色: Black-brown
Author: j***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: フルウィッグじゃなくてトップウィッグだったから気をつけて欲しい。商品はよかった
顏色: Black-brown
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 思ってたんと違ったかな
顏色: Black-brown