Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 頭皮顏色蠻真的 捲度很美 整體很不錯 推推
顏色: 黑色
Price: HK$160.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2405283737272560 |
Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 頭皮顏色蠻真的 捲度很美 整體很不錯 推推
顏色: 黑色
Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看,品質好,會回購
顏色: 彩色
Author: V***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 在 SHEIN 買的,實品和照片差不多,品質比想像中好,出貨也快,CP值高,會再回購 👍
顏色: 彩色
Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不合臉型
顏色: 彩色