Author: 8***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的商品非常的不錯了
顏色: 2個
Price: HK$80.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | 2 |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25090829524214527 |
Overall Rating: 4.60/5
Author: 8***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的商品非常的不錯了
顏色: 2個
Author: g***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very bright and I would recommend them if you like bright lights
顏色: 2個
Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج بجنن كتير حلو ولو بسطل وخامتو بتجنن وحجمو ممتاز ووصل بالوقت المحدد
顏色: 2個
Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائع جدا ممتاز جودة عالية
顏色: 2個