Price: HK$698.00
| Color | Green |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SOYES |
| Network | 3G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Rear Camera | 5MP |
| Front Camera | 5MP |
| Version | US Version |
| Condition | New |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 480 x 800 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw2411020662444475 |