Author: g***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色 | 3 photo(s)
Price: HK$2,500.00
Original Price: HK$2,998.88
Apple 商品編號 10101350190989 機型 Apple iPhone 系統 iOS 無線充電 以官網資訊為準 充電功率 5W 機身顏色
| Color | Deep Sea Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw251030770017149073 |
Overall Rating: 4.42/5
Author: g***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色 | 3 photo(s)
Author: g***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色
Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The battery in the mobile is not original, and the camera 1x zoom does not work.
顏色: 深海藍
Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hope is good
顏色: 深海藍 | 2 photo(s)