Author: f***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 金色
Price: HK$3,515.21
Original Price: HK$4,708.00
| Color | Graphite |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25092697749552557 |
Author: f***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 金色
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائع وحالته جيده
顏色: 石墨色
Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: لم اجربه بعد
顏色: 石墨色