Author: g***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hope it works exactly like popic package great
顏色: 銀色
Price: HK$755.00
| Material | Copper |
| Cache | 16MB |
| CPU Processor Speed Range | 3.50 to 3.99 GHz |
| Color | Silver |
| Condition | New |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Family | Ryzen 5 |
| CPU Generation | 5000 Series |
| Integrated GPU | No |
| Manufacturing Tech | 7nm |
| Memory Supports | DDR4 |
| Thermal Design Power | 51-100W |
| Cores | 6-Core |
| Threads | 12-Thread |
| CPU Socket Type | Socket AM4 |
| CPU Frequency Range | 3.50 to 3.99 GHz |
| SKU | se2402204180262658 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: g***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hope it works exactly like popic package great
顏色: 銀色
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
顏色: 銀色
Author: v***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 良いね
顏色: 銀色
Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very good
顏色: 銀色