Price: HK$4,384.00
Original Price: HK$7,751.20
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Interface | VGA |
| Power Supply | Power Adapter |
| Brand | AOC |
| Screen Size | 23.8" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Memory Type | DDR4 |
| LED Color | No LED |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Windows 11 |
| Touchscreen | No |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | 12th Gen |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Family | Others |
| GPU Model | Intel Integrated |
| HDD Type | SSD |
| Power | 60W |
| Lan Port | 1x1000M |
| Color | Multicolor |
| Graphics Card Type | Integrated Graphics |
| SKU | se25030574356779193 |