Author: r***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感很好,但我的手機殼較厚會插不進去
顏色: 藍色
尺寸: 2m
Price: HK$39.30
Original Price: HK$44.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Blue |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | 3 in1 Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2407202217642382 |
Author: r***x
Date:
Review: 質感很好,但我的手機殼較厚會插不進去
顏色: 藍色
尺寸: 2m
Author: l***a
Date:
Review: 價錢優惠,多準備幾條,隨時隨地都需要
顏色: 藍色
尺寸: 1.2M
Author: c***o
Date:
Review: 我在大賣場買的一百多一條充電線 這裡只要不到50塊 而且品質很好 線很長並且堅韌
顏色: 藍色
尺寸: 1.2M
Author: w***q
Date:
Review: Haven’t tried but I think its quality is good from 90% over 100
顏色: 藍色
尺寸: 1.2M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.