Author: n***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shein is the best the product is good
顏色: 淺藍色
Price: HK$520.00
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Coolpad |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A |
| SKU | sw2407027477125855 |
Overall Rating: 4.66/5
Author: n***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shein is the best the product is good
顏色: 淺藍色
Author: f***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thats good like itTt
顏色: 黑色
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجننن مره احذته لشغالتي ولا علق ولا شي يجنن مرره مرره مررره انصحكم فيه لاخر درجه يجننن مررره خفيف لطيف جميل مرره مرره انصحكم فيه لشغالت يجنن وبينبسطون فيه شكله من بعيد كنه ايفون يجننن الاستعمال سامسونج مرره حلو تقدرون تحطونه عربي انجليزي ثيوبي كل اللغات افضل من الاسواق
顏色: 藍色
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو جدا
顏色: 淺綠色