Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美。
顏色: 亮橙色
Price: HK$140.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Navy Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2311037641138865 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美。
顏色: 亮橙色
Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質良好,物美價廉,職得推薦。
顏色: 亮橙色 | 1 photo(s)
Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很不錯 髮量超級多 剛拿到的感覺是有瀏海款的 往旁邊撥然後旁邊的頭髮再修短一點可以變中分
顏色: 亮橙色 | 1 photo(s)
Author: 咩***咩
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色超亮眼層次捲度都超美
顏色: 亮橙色 | 3 photo(s)