Price: HK$1,861.00
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | PD 2.0 |
| Brand | DOOGEE |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | US Version |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | T-Mobile |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2410143256639397 |