Author: l***y
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Looks like the pictures, but sheds a lot. Will be returning.
顏色: 彩色
Price: HK$169.00
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2312122522448814 |
Overall Rating: 4.00/5
Author: l***y
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Looks like the pictures, but sheds a lot. Will be returning.
顏色: 彩色
Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色