Author: w***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
顏色: 金色
Price: HK$658.00
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C2 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T606 |
| SKU | sw25082837848466087 |
Author: w***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
顏色: 金色
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: استخدام سهل ورائع
顏色: 黑色
Author: ا***ق
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو ونفس الصور وجوده
顏色: 金色 | 2 photo(s)
Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميييييل جداااااا
顏色: 金色