Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's pretty 😍 all in this phone is amazing , I really high recommend this phone coz it changes a lot of things in the app over all its'san excellent phone ❤️
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Price: HK$2,477.00
| Color | Green |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8400-Ultra |
| SKU | sw25030356528383302 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's pretty 😍 all in this phone is amazing , I really high recommend this phone coz it changes a lot of things in the app over all its'san excellent phone ❤️
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good no issue, good packaging thanks seller
顏色: 黑色
Author: A***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I just received my parcel today and I really love this phone so much. Hopefully it will last long. Thank you so much seller, to the rider who delivered it and most of all thanks for the service Shein.
顏色: 黃色 | 1 photo(s)
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing packing and excited new functions phone.Thank you so much.
顏色: 黑色 | 1 photo(s)