Author: Y***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s goooooood.
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Rose Gold |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2312072572767896 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: Y***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s goooooood.
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼
Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like it
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼
Author: 小***燕
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼
Author: a***7
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: 剛開始使用,刷頭一下子就熱了 不知道是不是正常的
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)