Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
顏色: 粉色
Price: HK$325.00
| Material | Rubber |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109105749351150881 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
顏色: 粉色
Author: s***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect 👌
顏色: 粉色
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I'm so happy with my order 🥳🥳🥳it came exactly how ive imagined it my baby girl will be so super excited for this gift ...Thank you team Skynet for safety delivery..
顏色: 粉色 | 1 photo(s)
Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Arrived in time n my daughter is happy about it comes exactly like it look in the picture 🥰 I will now use my phone in peace 😅
顏色: 粉色 | 3 photo(s)