Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice all good thank you so much
顏色: 金色 | 3 photo(s)
Price: HK$673.00
Original Price: HK$863.50
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25062645462281478 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice all good thank you so much
顏色: 金色 | 3 photo(s)
Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice the color and good quality 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 金色 | 1 photo(s)
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice all good thank you so much
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love soo much thank you shein
顏色: 黑色