Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$38.00
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb2312073698989167 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: E***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: . I thank you from the bottom of my heart for never letting me down.
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works so well for eyebrows
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼
Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مررره حلو حبيتتت
顏色: 白色 | 尺寸: 均碼