Author: J***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還送平板套真的太貼心了!!
顏色: 灰色
Price: HK$888.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25062314913109694 |
Author: J***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還送平板套真的太貼心了!!
顏色: 灰色
Author: p***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的不錯,可以買。 物超所值,而且有送滑鼠,鍵盤,和一隻筆
顏色: 灰色 | 3 photo(s)
Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 使用優惠卷加上積分折抵現金,花了新台幣1430元,買到一台10寸平板,超級值得!比一件衣服還便宜!看YouTube沒問題,畫質對得起這個價錢,用google網頁處理事情沒問題!附贈英文藍牙鍵盤跟滑鼠,還有觸控筆跟皮套,超級划算的!推薦!
顏色: 綠色
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s affordable price, but can not expect too much!
顏色: 綠色