Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 粉色
Price: HK$772.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Other |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251114366358333735 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 粉色
Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really am obsessed with it
顏色: 粉色
Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: happy
顏色: 粉色
Author: w***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ok
顏色: 粉色