Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good nice quality, love it
顏色: 彩色 | 尺寸: 藍灰色
Price: HK$26.00
Grey Blue
| Material | Polyamide |
| Composition | 76.8% Polyamide |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260209200260156095849 |
Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good nice quality, love it
顏色: 彩色 | 尺寸: 藍灰色
Author: 9***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مرره حلوو وتشششد من قلبب انصحكم الصدق
顏色: 彩色 | 尺寸: 藍灰色
Author: c***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Se ve de buena calidad si me gustó mucho ya que la pruebe veré si da
顏色: 彩色 | 尺寸: 藍灰色
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميله جدااااا
顏色: 彩色 | 尺寸: 藍灰色