Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
顏色: SNatural | 2 photo(s)
Price: HK$434.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 95 g |
| 頭圍 | 58.42 cm |
| 長度 | 25.4 cm |
| SKU | sb2408215225249652 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
顏色: SNatural | 2 photo(s)
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's very good and quality
顏色: SNatural | 3 photo(s)
Author: y***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful, good quality, fast delivery. the material is really good. I recommend it💕💕💕💕
顏色: SNatural | 1 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it was a present and my sis loved it
顏色: 自然色&黑色系