Author: d***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 橘色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Price: HK$24.00
Original Price: HK$28.00
one-size
| Texture | Cream |
| Color | Orange |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Talc-Free |
| Effect | Hydrating |
| 淨容量 | 15 ml |
| 淨重 | 48.5 g |
| 長度 | 4.55 cm |
| 寬度 | 4.55 cm |
| 高度 | 3.56 cm |
| SKU | sb25082552726742465 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: d***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 橘色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: t***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品種類多,非常好逛,並且商品實用性告,非常推薦大家來這裡逛逛,謝謝老闆跟小報手的協助,我會繼續回來回購,謝謝!
顏色: 橘色 | 尺寸: 均碼
Author: g***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice as same as the picture
顏色: 橘色 | 尺寸: 均碼
Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 橘色 | 尺寸: 均碼