Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente qualidade. Imita cabelo humano
顏色: 巧克力棕
Price: HK$132.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260303143924560200024 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente qualidade. Imita cabelo humano
顏色: 巧克力棕