Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exelente calidad, lo mejor de lo mejor
顏色: 巧克力棕 | 1 photo(s)
Price: HK$135.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260311153930380457986 |
Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exelente calidad, lo mejor de lo mejor
顏色: 巧克力棕 | 1 photo(s)