Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 消毒時間不會太久,有燈號顯示很方便。
顏色: 白色 | 1 photo(s)
Price: HK$114.00
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.8 cm |
| 寬度 | 12.3 cm |
| 高度 | 5.3 cm |
| 直徑 | 12.3 cm |
| 周長 | 21.8 cm |
| SKU | sb25041519597999228 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 消毒時間不會太久,有燈號顯示很方便。
顏色: 白色 | 1 photo(s)
Author: g***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可以讓工具好好的消毒殺菌
顏色: 白色
Author: C***U
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨非常快速,還沒使用
顏色: 白色
Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: soo good it’s amazing
顏色: 白色