Author: S***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looooooovve it for traveling it is great
顏色: 綠色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$79.00
one-size
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 8-30 cm |
| 寬度 | 5.8-20 cm |
| 高度 | 1-6.5 cm |
| SKU | sb2311155787547631 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: S***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looooooovve it for traveling it is great
顏色: 綠色 | 尺寸: 均碼
Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: الكيس زهري
顏色: 綠色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely product amazing quality 10/10
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice I love it 🥰😍😍😍💛💛💛
顏色: 綠色 | 尺寸: 均碼