Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好買,可以選購的東西超多的!
顏色: 白色 | 尺寸: 2m/2件 | 1 photo(s)
Price: HK$20.46
Original Price: HK$21.00
2m/3 Pieces
1m/1 Piece
1m/2 Pieces
2m/1 Piece
1m/3 Pieces
2m/2 Pieces
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se25032484271178244 |
Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好買,可以選購的東西超多的!
顏色: 白色 | 尺寸: 2m/2件 | 1 photo(s)
Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟圖片一模一樣但還沒有用過也不確定好不好
顏色: 白色 | 尺寸: 1m/1件 | 1 photo(s)
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨快速!包裝完整無破損,圖片與實物一致,有機會再回購感謝!🙏
顏色: 白色 | 尺寸: 2m/2件 | 1 photo(s)
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色非常好看,實體與照片相同,賣家出貨非常快,使用上沒有問題。
顏色: 粉色 | 尺寸: 2m/3件 | 3 photo(s)