Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ayos 100% battery health ..and legit original need mo nlng bumili charger kasi phone lang ang nasa box.. solid d ako nagkami na dito bumili thanks shein♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 紫色
Price: HK$1,994.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25091139252534336 |
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ayos 100% battery health ..and legit original need mo nlng bumili charger kasi phone lang ang nasa box.. solid d ako nagkami na dito bumili thanks shein♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 紫色
Author: 9***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i really love the phone
顏色: 紅色
Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satesfied with the product
顏色: 綠色
Author: O***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought it for my friend and she is really like it but it comes with no charger
顏色: 紅色 | 2 photo(s)