Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I received my order it is very good expirence with shien and delivery service also very good and coprative which item i need they delivered same item very good quality
顏色: 銀色
Price: HK$6,832.00
| Color | Dark Night Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2796*1290 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 4300mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25092319334918181 |
Overall Rating: 4.27/5
Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I received my order it is very good expirence with shien and delivery service also very good and coprative which item i need they delivered same item very good quality
顏色: 銀色
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色