Price: HK$42.13
Original Price: HK$43.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Cable Length | 15cm |
| Cables Type | 3.5mm Audio Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm Cable |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Polarity | Male-to-Female |
| SKU | se260418141774119664351 |