Author: A***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 柚子的香味不錯,但不持久,十幾分鐘後就聞不到了。
顏色: 柚子
Price: HK$37.00
| Material | PP |
| Color | peach |
| Type | Roll-On Anti-Perspirant Deodorant |
| Scenes | Sport |
| Gender | Men |
| 長度 | 10.2 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 3.2 cm |
| 淨容量 | 20 ml |
| SKU | sb2406050069094255 |
Brand Name: WATERCOME
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/WATERCOME-sc-014251760.html
Quality: 6412932 people said the quality is very good!
Author: A***e
Date:
Review: 柚子的香味不錯,但不持久,十幾分鐘後就聞不到了。
顏色: 柚子
Author: w***7
Date:
Review: 之前買過別的味道,所以這購買玫瑰味道,還不錯,因有親人來訪,就當禮物送了出去,我再重新購買。
顏色: 玫瑰
Author: s***6
Date:
Review: 用起來很香很好聞非常的適合我
顏色: 桃子
Author: w***7
Date:
Review: 味道還不錯聞,有淡淡的檀香味,喜歡。
顏色: 檀香
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.