Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s very nice same as picture and beautiful
顏色: 星岩黑
Price: HK$724.00
6.88吋護眼大螢幕 120Hz高刷 150%大喇叭 4GB+64GB 星岩黑
| Color | Star Rock Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Redmi |
| Model | Xiaomi Poco C75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25063023778245653 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s very nice same as picture and beautiful
顏色: 星岩黑
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its nice mob i love it working nice li better
顏色: 星岩黑
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good mobile i loveddd
顏色: 星岩黑
Author: f***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very useful and nice☺️
顏色: 碧波綠