Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️📲📲📲📲📲📲📲❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️📲📲📲📲📲❤️🇰🇭
顏色: 藍色
Price: HK$2,803.00
| Material | Glass |
| Model | Xiaomi Pad 7 |
| Screen Resolution | 3200 x 2136 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 11.2" |
| Operating System | HyperOS |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25092058333843313 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️📲📲📲📲📲📲📲❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️📲📲📲📲📲❤️🇰🇭
顏色: 藍色
Author: b***7
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: the tablet is great 👍 im giving it 4 star because there was nothing on the page that says big Chinese version but it stil works normal great for the price
顏色: 藍色