Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒cp值很高推薦購買唷
顏色: Black-brown
Price: HK$77.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 69 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb251106169134745542 |
Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒cp值很高推薦購買唷
顏色: Black-brown
Author: h***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好讚讚推推!!!!!
顏色: Black-brown
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rajnigandha chi ba nang
顏色: Black-brown
Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Black-brown | 1 photo(s)