Author: 泡***姐
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超好看!摸起來質感真的非常好哦❤️
顏色: 酒紅色 | 1 photo(s)
Price: HK$78.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2409139691749446 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: 泡***姐
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超好看!摸起來質感真的非常好哦❤️
顏色: 酒紅色 | 1 photo(s)
Author: 胭***息
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色很好看 跟圖片一樣
顏色: 酒紅色 | 1 photo(s)
Author: 小***兒
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色超級漂亮,喜歡喜歡,交貨速度快。
顏色: 酒紅色
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 酒紅色