Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Price: HK$157.44
Original Price: HK$163.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 61 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 6 cm |
| SKU | sb25021744453713738 |
Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super cute for those crazy hair days
顏色: 彩色
Author: P***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very happy thank you shein great quality item for the price of the item
顏色: 彩色
Author: B***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks good. It's just that I think I'll be going to struggle combing it make it look like how it is in the picture
顏色: 彩色 | 1 photo(s)