Author: a***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Product Quality: good 👍 True to Product Images: yes true to size and image Smell Description: good 👍 Fabric Material: good quality I love it Fit: perfectly match me and I love it
Price: HK$221.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | 6 Pcs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25092561103162838 |
Author: a***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Product Quality: good 👍 True to Product Images: yes true to size and image Smell Description: good 👍 Fabric Material: good quality I love it Fit: perfectly match me and I love it