Author: M***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: kẹp phím chắc, nhưng phải tỉa lại tóc nếu không trông khá giả
顏色: Dark Brown
Price: HK$142.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25081876767228498 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 1380788 people said the quality is very good!
Author: M***g
Date:
Review: kẹp phím chắc, nhưng phải tỉa lại tóc nếu không trông khá giả
顏色: Dark Brown
Author: F***A
Date:
Review: ฉันสั่งร้านนี้เป็นร้านประจำ
顏色: Dark Brown
Author: F***A
Date:
Review: ผมเหมือนผมจริง สวยมาก
顏色: Dark Brown
Author: F***A
Date:
Review: มันดีมากๆใช้งานง่าย
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.