Author: 泡***姐
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好看 演出時戴非常耀眼👍
顏色: 彩色
Price: HK$69.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312157784286172 |
Author: 泡***姐
Date:
Review: 超級好看 演出時戴非常耀眼👍
顏色: 彩色
Author: 6***4
Date:
Review: 很漂亮的一頂假髮,但不合適我要辦演的角色,有些可惜。
顏色: 彩色
Author: Y***y
Date:
Review: 易穿戴: 搭配髮網很好穿戴 佩戴舒适: 不錯!實品髮質蠻好的~不過小小的缺點是比較容易掉頭髮
顏色: 彩色
Author: 卡***珠
Date:
Review: 非常漂亮的紫色 穿戴方便
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.