Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 照片與實品無誤、品質不錯
顏色: 杏色
Price: HK$45.00
| Color | Apricot |
| Type | Nail Repair Solution |
| Benefits | Vegan |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb251211164942910393953 |
Author: n***4
Date:
Review: 照片與實品無誤、品質不錯
顏色: 杏色
Author: L***a
Date:
Review: Have to use over a long period to see result. Easy to use.
顏色: 杏色
Author: v***p
Date:
Review: ⭐⭐⭐⭐⭐ Super happy with my Shein order! Everything arrived fast, fit perfectly, and looked just like the photos. Great quality for the price—will definitely shop again! 💕🛍️
顏色: 杏色
Author: m***r
Date:
Review: Very good thank you ❤️
顏色: 杏色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.